• T-LİTER DERİ BİLEKLİK
  • T-LİTER DERİ BİLEKLİK
T-LİTER DERİ BİLEKLİK
Ürün Kodu : BLK-57
Marka :  Toore
29.99 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+

                              Hematit Taşı, Deri Bileklik, Doğal Taş,  Leather Bracelet


 Deri Bilekliklerimiz; Hakiki Derinin Üzerine Kaliteli Taş ve Metal Aksesuarların Büyük Bir Özveri ile İşlenmesi Sonucu Ortaya Çıkmaktadır.*Suni Deriden Üretilen Kalitesiz Takılar ile Karıştırmamanızı Özellikle Rica Ederiz.


Ürünlerimiz temiz bir işçilik ve itinalı bir üretim sonucu siz müşterilerimize sunulmaktadır. Deri Bileklik Ölçüleri:

Bileklik Uzunluğu: 20,5 - 21 cm.

Bileklik Çapı: 5,8 - 6,2 cm.Hematit Kristal Taşı ve Doğal Taş Bileklik 


Hematit Taşı'nın Özellikleri:

Kan taşı olarakta bilinen Hematit Taşı, içeriğinde yüksek oranda demir bulunan narin bir kristal türüdür. Bu taşın ismini ise; kırmızı pigment yapımında kullanmak için toz hematite ihtiyaç duyan eski Yunanlılardan aldığı bilinmektedir. 

Su ile karıştırıldığında oluşan yoğun kan benzeri gölgesi nedeniyle bazı bölgelerde kan taşı olarakta bilinir. Simli bir parlaklığa sahip bu gizemli taşın, çok eski yıllardan beri bir çok faydası olduğu bilinmektedir.

Hatta efsaneye göre Hematit Kristali, İngiltere'nin kuzeyindeki savaşçılar için güçlü bir tılsım olarak kullanılırdı. Çünkü savaşta yaralanan bir askerin kanını veya yaşam özünü koruduğuna inanılıyordu. Hematit Taşının Etkileri ve Faydaları:

Hematit Kristal Taşı cilde temas eder etmez, yoğun ama ince titreşimleriyle daha sakin hissetmeyi sağlar. 
Hematit Kristal Taşı, bizi yeryüzüne sabitleyen ve istikrar hissi veren kök çakrasını temizlemek ve etkinleştirmek için bir mücevherdir.

Hematit Kristal Taşı, sizi sevinçli ve canlılık durumunuzdan uzak tutan toksik duyguları emebilme kabiliyetine sahiptir. Stres, kaygı ve endişe gibi olumsuz duyguları gidermek için Hematit Taşı kullanılmalıdır. 

Hematit Kristali, auradaki başıboş negatif enerjiyi kök çakraya çekmek için çalışır ve burada yedi çakranın tümünü dengeleyerek ve hizalayarak zararlı etkilerini nötralize eder. Bu, hematitin neden en iyi kök çakra taşlarından biri olduğunu açıklar.

Fiziksel veya ruhsal olarak kararsız hissediyorsanız, topraklama etkilerinden hemen yararlanmak için Hematit Taşı ile belirli bir iyileştirme düzeninde meditasyon yapın. Zemine sırtüstü uzanın, alt karnınıza ve vücudunuzun bir kaç yerine daha Hematit Taşı yerleştirin (Mümkünse bunu toprak üzerinde yapın). Her derin nefeste kendinize 'Topraklandım ve dünyaya bağlıyım' deyin. Kelimeleri söylediğiniz gibi, negatifliği emen, içsel gücünüzü güçlendiren ve çözen bu güçlü taşı hissedin.

Tipik olarak negatif titreşimlerin iletilmesi ve toksik duyguların temizlenmesi ile ilişkili olsa da, Hematit Taşı mükemmel bir tezahür aracıdır. Kafanız meşgulse yada odaklanma da probleminiz var ise, Hematit takılar kullanın veya Hematit Taşı taşıyın ve hayallerinizi ve isteklerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olun.

Antidepresanlardan daha güvenli ve daha etkili olan Hematit Taşı, gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurmanız için istikrarlı ve güvenilir bir arkadaştır.

Hematit bize yıldızları hatırlatıyor, güneş ışığı kadar güçlü ama yumuşak ve bastırılmış bir kuvvet. 
Hematit'in mesajı ise çok basit: "Daha fazla dışarı çıkın ve ruhunuzu gökyüzündeki ışıkların mucizesine ve gizemine yeniden bağlayın"El Emeği Göz Nuru Takılar.


 ürünleri %100 yerli üretimdir.  

 

Güven ile alabilmeniz için buradayız.Saat 15:00'ye Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir.GETTO LEATHER AİLESİ OLARAK SİZİ ÖNEMSİYORUZ"
  Getto Leather olarak ürünlerimizin satışına kadar olan ilgimiz ve desteğimiz sonrasında da aynı şekilde devam etmektedir.
   Soru ve önerilerinizi bize her zaman yazabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmek bizleri mutlu edecektir.


      
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?